Натуральні компоненти Мертвого моря активно застосовуються в косметології - різноманітні маски, шампуні, креми і лосьйони для обличчя або тіла, SPA-засоби і гігієнічна продукція. Особливо популярною в побуті вважається сіль для ванн Мертвого моря - вона допомагає швидко розслабитися після важкого робочого дня, покращує стан і здоров'я шкіри, викорінює безсоння.
Висока користь від її використання обумовлюється багатим мінеральним складом:
Внаслідок регулярного використання солі для ванн Мертвого моря відбуваються значні зміни в організмі:
Перед початком процедури важливо пройти алергічний тест, адже високий вміст мінералів і мікроелементів підходить не кожній людині. Для цього необхідно розчинити столову ложку солі в гарячій воді і нанести її на ніжний ділянку шкіри.
У разі відсутності алергічної реакції можна приступити до прийняття корисних водних процедур.
Для косметичного впливу потрібно 250 -300 грам солі, для надання лікувального ефекту необхідно 500 - 900 грам. Насамперед сіль необхідно розчинити в гарячій воді або окропі, після чого додати отриманий розчин в теплу ванну (37 - 38 градусів).
Водні процедури не повинні тривати більше 20-25 хвилин, в іншому випадку може виникнути алергічна реакція на високу концентрацію мінералів. По закінченню прийому ванни необхідно делікатно змити залишки солі під теплим душем. При цьому важливо уникати використання мочалок і будь-яких миючих засобів. Наступні півгодини людина зобов'язана добре відпочити, обмежуючи себе у фізичних навантаженнях і переміщеннях.
При правильном применении снимает стресс, облегчает симптомы усталости, мышечных и головных болей, укрепляет сосуды и улучшает состояние кожи.
В составе солей и вод Мертвого моря содержится натрий, магний, цинк, калий, марганец и кальций. В комплексе они оказывают оздоравливающее и укрепляющее действие.
Для релаксации и косметического воздействия рекомендуется принимать ванны не больше 1-2 раз в неделю. Терапевтическое лечение допускает водные процедуры с солью через день.
Солевые ванны не подходят людям со склонностью к эпилепсии, инфекционными заболеваниями, туберкулезом, сердечными заболеваниями, язвенной болезнью, почечной недостаточностью, глаукомой, онкологией или возрастом старше 65 лет.