Закрити каталог
Kiss of beauty

Косметика та гігієна

More Beauty

More Beauty

Famirel

Famirel

Aroma Dead Sea

Aroma Dead Sea

Dead Sea Collection

Dead Sea Collection

Health and Beauty

Health and Beauty

Felce Azzurra косметика та побутова хімія

Felce Azzurra косметика та побутова хімія

Careline

Careline

Natural Formula

Natural Formula

Labrosan

Labrosan

Sea of Spa

Sea of Spa

Побутова хімія

Sano

Sano

Liby

Liby

Продукти харчування

Biggi Diggi

Biggi Diggi

Vita

Vita

Vita Baby

Vita Baby

Naturalis

Naturalis

Silvania

Silvania

Генератори

KÖNNER & SÖHNEN

KÖNNER & SÖHNEN

Target

Target

Kiss of Beauty – сучасна косметика з Тайланду

logo

Kiss of beauty

Гнучкість, що базується на повазі до клієнтів та тісній співпраці з конкурентами.

Shantou YingJi є професійною OEM/ODM компанією, яка однаково займається як створенням власної унікальної косметики, так і регулярним проведенням інтеграцій з окремими брендами для просування їх нестандартних ідей та товарів. Однією з власних серій продукції є популярна косметика Kiss of Beauty, що поєднує в собі модні тенденції Таїланду і високу європейську якість.

Для випуску косметики Shantou YingJi використовує сучасне високотехнологічне обладнання, власні 30 тис. кв. метрів виробничих потужностей, кілька незалежних лабораторій та випробувальних центрів. В результаті такого підходу на виході формується продукція, що повністю відповідає сертифікатам ISO 9001.

Не менший вплив на популярність компанії мало використання у виробництві безпечної високоякісної сировини, ретельно відпрацьованих технологій та актуальних сучасних тенденцій.

img img
Європейські стандарти

Вся косметика бренду відповідає сертифікатам системи управління якістю ISO 9001. Shantou YingJi активно експортує продукцію серії Kiss of Beauty до країн Європи та Азії.

img
Розвинене виробництво

Для розробки та створення косметики відведено 30 000 кв. метрів виробничих потужностей, понад 400 досвідчених співробітників та професійних технологів.

img img
Якісна сировина

У виробництві використовується безпечна високоякісна сировина, корисні інгредієнти та інноваційні формули.

img
Ретельне тестування продукції

Перевіркою безпеки та ефективності косметики займається кілька незалежних лабораторій та випробувальних центрів.

Активний діяч тенденції фастфешн у сфері бьюті-продукції

Після багатьох років активної роботи Shantou YingJi продовжує розвиватися, підвищувати якість та ефективність своєї продукції, удосконалювати технології та структуру обслуговування. Крім того, значні зміни проводяться і для формування елегантного іміджу бренду – цієї мети керуючі компанії домагаються розвитку тенденції фастфешн.

Фастфешн - це термін, яким позначається стрімке оновлення асортименту компанії та підтримання невисокого рівня цін. Таким чином, бренд постійно випускає на ринок величезну різноманітність нової продукції, завдяки чому встигає підлаштовуватися під мінливий світ моди і змінні смаки споживачів.

Світ косметики та моди піддається впливу величезної кількості факторів: тренди в соцмережах, думка медійних особистостей, наукові дослідження та міжнародні тенденції. У умовах впливовості та успіху досягають лише гнучкі компанії, здатні підлаштуватися під будь-які нововведення.

Саме цим шляхом поступово просувається розвиток Kiss of Beauty.

Kiss of Beauty: «Запорукою успіху будь-якої компанії є задоволеність клієнтів, висока якість та науковий менеджмент».

Shantou YingJi підтримує мету «взаємної вигоди» та «чесного управління» – саме цей підхід дозволив компанії досягти успіху. Він стрімко прискорює зростання компанії, поступово розширюючи можливості та сферу впливу бренду.

img

Продукція для догляду за тілом

Кожна дівчина розуміє важливість регулярних процедур та ритуалів турботи про свою шкіру – у цій справі величезну роль відіграє застосування корисної косметики, аромотерапія та емоційна залученість.

Kiss of Beauty може забезпечити вас особливими засобами, які допоможуть розслабитися після важкого дня, зняти фізичну та нервову напругу, подбати про здоров'я шкіри. До списку такої косметики входять парфумовані лосьйони для тіла, живильні гелі та сироватки. Кожен продукт насичений власною ароматичною композицією, здатною надати значний вплив на емоційний стан людини, допомогти у боротьбі з тривожністю та хронічною втомою.

Засоби для краси та свіжості обличчя

Тайська косметика має свої секрети краси та молодості – азіатська центела, сніговий лотос та інші місцеві натуральні компоненти у поєднанні з сучасними пептидами, кислотами та сироватками формують особливу категорію високоефективної омолоджуючої та зволожуючої продукції.

Kiss of Beauty пропонує широкий асортимент ефективних кремів, сироваток, бустерів, гелів та інших засобів для догляду. Правильно підібрані активні інгредієнти та підтримуючі речовини виконують різні функції догляду – завдяки цьому ви легко зможете підібрати косметику під індивідуальні потреби.

Перейти до каталогу
img

Товары

Каталог товарівЗакрити
Питание Для нее Для него Для детей Бренди Для дома Для одежды
Бренди
Акції Відгуки >1000 Новинки Набори Що подарувати коханим? Найкращі подарунки для себе Крема з колагеном Ізраїльський шампунь Careline Clear Skin Серія HEMP Sano Green Power Sano Anti Kalk Антибактеріальне