Закрити каталог

Косметика та гігієна

More Beauty

More Beauty

Famirel

Famirel

Aroma Dead Sea

Aroma Dead Sea

Dead Sea Collection

Dead Sea Collection

Health and Beauty

Health and Beauty

Felce Azzurra косметика та побутова хімія

Felce Azzurra косметика та побутова хімія

Careline

Careline

Natural Formula

Natural Formula

Labrosan

Labrosan

Sea of Spa

Sea of Spa

Побутова хімія

Sano

Sano

Liby

Liby

Продукти харчування

Biggi Diggi

Biggi Diggi

Vita

Vita

Vita Baby

Vita Baby

Naturalis

Naturalis

Silvania

Silvania

Генератори

KÖNNER & SÖHNEN

KÖNNER & SÖHNEN

Target

Target

Обмін та повернення товару

Якщо при отриманні посилки доставлений товар не відповідає замовленню, кур'єр чи менеджер на пункті видачі на ваше прохання забере його та поверне оплату.

Якщо товар не відкритий, а цілісність упаковки не порушена, протягом 14 днів з моменту придбання ви можете повернути продукт. Якщо ви знайдете брак, скажіть нам. Наш менеджер запропонує можливі рішення, а у разі обміну або повернення товару організує візит кур'єра або розповість, як надіслати нам посилку.

Будь ласка, обов'язково зберігайте упаковку зі штрих-кодом товару, при зверненні ми попросимо надати і сам товар або товари, що входили в набір (без пошкоджень під час розпакування та використання), всі комплектуючі та упаковку товару зі штрих-кодом виробника, а також документ, що підтверджує придбання товару. Орієнтовно протягом 14 днів після отримання посилки ми вивчаємо повернені позиції, приймаємо рішення щодо повернення коштів на вказаний рахунок. Додатково вам надішлють повідомлення на електронну адресу про статус повернення.

УВАГА! При отриманні замовлення обов'язково оглядайте товар у присутності співробітника перевізника на наявність дефектів та пошкоджень товару. У разі виявлення пошкодження товару обов'язково складайте акт, що свідчить про пошкодження товару та надсилайте його у зручний для Вас спосіб з фотофіксацією. У разі відсутності доказів, що свідчить про пошкодження товару під час транспортування - претензії та скарги на неналежну якість товару не приймаються

З усіх питань Ви можете зв'язатися з нами за телефоном: +38 (096) 804-29-10

Каталог товарівЗакрити
Питание Для нее Для него Для детей Бренди Для дома Для одежды
Бренди
Акції Відгуки >1000 Новинки Набори Що подарувати коханим? Найкращі подарунки для себе Крема з колагеном Ізраїльський шампунь Careline Clear Skin Серія HEMP Sano Green Power Sano Anti Kalk Антибактеріальне