Закрити каталог

Косметика та гігієна

More Beauty

More Beauty

Famirel

Famirel

Aroma Dead Sea

Aroma Dead Sea

Dead Sea Collection

Dead Sea Collection

Health and Beauty

Health and Beauty

Felce Azzurra косметика та побутова хімія

Felce Azzurra косметика та побутова хімія

Careline

Careline

Natural Formula

Natural Formula

Labrosan

Labrosan

Sea of Spa

Sea of Spa

Побутова хімія

Sano

Sano

Liby

Liby

Продукти харчування

Biggi Diggi

Biggi Diggi

Vita

Vita

Vita Baby

Vita Baby

Naturalis

Naturalis

Silvania

Silvania

Генератори

KÖNNER & SÖHNEN

KÖNNER & SÖHNEN

Target

Target

Vita Baby – органічне дитяче харчування та соки для найменших

logo

Vita Baby

Найнатуральніший початок життя

Vita Baby – сучасний молдавський бренд, що займається виробництвом органічних та екологічних дитячих пюре, соків та нектарів високої якості. Компанією-засновником Vita Baby є АТ "Orhei-Vit" - лідер індустрії, який використовує у виробництві ресурси власних сільськогосподарських ферм та підприємств.

Виробничі потужності дозволяють Vita Baby випускати до 72869 млн л соку та 2869 млн баночок дитячого харчування щороку – це робить компанію одним із лідерів із виробництва соків та дитячого харчування в Молдові. У промисловому процесі Vita Baby задіяне найкраще сучасне обладнання TETRA-PAK, Bucher, Unipectin, EBL та FBR-ELPO. Завдяки цьому компанія забезпечує своїм клієнтам високу якість, виняткову користь та безпеку споживання всієї продукції.

Продукція Vita Baby відповідає міжнародним стандартам якості, завдяки чому експортується до більш ніж 32869 країн світу: Румунії, Німеччини, Австрії, США, Данії, Китаю, Великобританії, Італії та багато інших.

img img
Органічні інгредієнти

У виробництві дитячого харчування та соків використовуються корисні овочі, фрукти та ягоди, вирощені за міжнародними екологічними стандартами.

img
Суворий контроль якості

На всіх етапах виробництва продукція проходить суворі перевірки, кожна партія сертифікується в незалежних установах для забезпечення найвищої якості.

img img
Стиглі плоди

Vita Baby використовує лише дозрілі овочі, фрукти та ягоди з низькою кислотністю для того, щоб мінімізувати або повністю виключити необхідність використання цукру, а також максимально зберегти високу концентрацію корисних вітамінів та мікроелементів.

img
Широке розмаїття смаків

Завдяки широкому асортименту смаків пюре та соків Vita Baby батьки обов'язково зможуть підібрати продукт, який сподобається навіть вибагливим та особливо досвідченим у їжі діткам.

Vita Baby – кохання у кожній ложечці

Кожен педіатр погодиться з тим, що будь-яка дитина потребує повноцінного та збалансованого харчування з високим вмістом вітамінів, мікроелементів та поживних речовин. Сучасні батьки, на жаль, стикаються з дефіцитом вільного часу та складнощами ведення побуту.

Вирішенням цієї проблеми може стати корисне дитяче харчування Vita Baby – безпечні органічні фрукти та овочі здатні не тільки заощадити час батькам, а й принести величезну користь їхній дитині.

Вся продукція Vita Baby не містить:

 • консервантів;
 • ароматичних речовин;
 • барвників;
 • крохмалю;
 • глютена;
 • ГМО.

Щорічно компанія Orhei-Vit інвестує у Vita Baby десятки мільйонів леїв для підвищення автоматизації виробництва, розвитку промислових масштабів, збереження та покращення стандартів якості, а також збільшення асортименту продукції.

Vita Baby – користь вітамінів та мікроелементів для дітей від 4 місяців

Початок прийому різноманітних продуктів харчування та корисних ласощів – важливий етап дорослішання у житті кожної дитини. Згідно з численними дослідженнями, чим більше фруктів та овочів дитина вживатиме у віці до 1 року, тим легше та ефективніше проходитиме привчання малюка до різноманітних продуктів у міру його дорослішання.


З фруктовими та овочевими пюре від Vita Baby період першого розширення раціону може стати простим і приємним як для дітей, так і для їхніх батьків – використання стиглих фруктів та овочів з останнього врожаю дозволяє бренду створювати смачні та солодкі продукти, які обов'язково сподобаються навіть найвибагливішим малюкам.


При цьому дитяче харчування Vita Baby не містить ароматизаторів, ГМО та консервантів – ви можете бути впевнені, що споживання продукції бренду принесе дитині тільки користь.

img

Фруктові та овочеві пюре для першого прикорму

Пюре Vita Baby виробляється за спеціально модифікованою рецептурою, завдяки якій вдається уникнути необхідності додавання цукру або замінників цукру. Шляхом використання стиглих фруктів, овочів та ягід у готовому продукті зберігається максимально можлива кількість корисних вітамінів, мікроелементів та інших поживних речовин.

Залежно від цільового віку малюка Vita Baby змінює консистенцію пюре:

 • для дітей від 4 до 8 місяців створюються гомогенізовані фруктові та овочеві суміші;
 • для малюків від 8 до 10 місяців виробляються пюреподібні ласощі;
 • для дітей віком від 10 місяців виготовляються продукти крупного подрібнення.

Вживання відповідних за віком пюре поступово готує шлунково-кишковий тракт малюка до перетравлення твердіших шматочків їжі, тим самим забезпечуючи здорову адаптацію організму дитини до прийому «дорослої» їжі.

Тривалий термін зберігання пюре Vita Baby досягається шляхом застосування сучасних технологій теплової обробки, а також використання особливих методів вакуумного пакування – таким чином продукт захищається від попадання та розмноження шкідливих мікроорганізмів та бактерій.

Вся продукція, що виготовляється Vita Baby, відповідає міжнародним стандартам якості, має рекомендації Асоціації Педіатрів Республіки Молдова, а також експортується в більш ніж 32869 країн світу.

Перейти до каталогу

Соки та насичені нектари для енергійного дня

Соки та нектари Vita Baby виготовляються із фруктів та овочів, які вирощуються з умовою дотримання цілого ряду норм та вимог мітки Organic. Завдяки особливій технології готова продукція компанії зберігає у своєму складі максимально можливу кількість корисних вітамінів, мікроелементів та інших поживних речовин.

Овочеві, ягідні та фруктові соки Vita Baby насичують організм малюка:

 • рослинним цукром (фруктозою, глюкозою, сахарозою, рафінозою, мальтозою тощо);
 • кальцієм, магнієм, калієм, натрієм, фосфором, кремнієм, марганцем, цинком, міддю, йодом;
 • виключно важливими для роботи ШКТ пектинами;
 • вітамінами А, С, РР, В1-В12.

Регулярне вживання соків та нектарів Vita Baby нормалізує обмін речовин дитини, допомагає травленню, насичує тіло малюка енергією та підвищує його імунітет.

Вся продукція, що виготовляється Vita Baby, відповідає міжнародним стандартам якості, має рекомендації Асоціації Педіатрів Республіки Молдова, а також експортується в більш ніж 32869 країн світу.

Перейти до каталогу
img

Товари

12%

Упаковка яблучного соку без додавання цукру з 4-ьох місяців 175 мл х 10 шт

42 грн.

37 грн

12%

Упаковка яблучно-виноградного соку з цукром з 4-ьох місяців 175 мл х 10 шт

42 грн.

37 грн

Каталог товарівЗакрити
Питание Для нее Для него Для детей Бренди Для дома Для одежды
Бренди
Акції Відгуки >1000 Новинки Набори Що подарувати коханим? Найкращі подарунки для себе Крема з колагеном Ізраїльський шампунь Careline Clear Skin Серія HEMP Sano Green Power Sano Anti Kalk Антибактеріальне